PDF Drukuj Email

Udział w konkursach i turniejach uczniów Szkoły Podstawowej w Radziemicach 2014/2015

 

 

0a

 

Magdalena Wilk

Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce

 

Klementyna Grzesiowska

Ola Włudarz

Rozśpiewane przedszkolaki

Udział

 

0b

 

Zuzanna Mazurek

Konkurs ,,Rozśpiewane Przedszkolaki”

I - miejsce

 

Gabriela Mazurek

                         j.w

   II   - miejsce

 

Zuzanna Mazurek

Konkurs ,,kolęd i pastorałek”

       I-     miejsce

 

1sp

 

koło Teatralne klas I-III sp

  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych

 

       II-     miejsce

 

2sp

 

Roksana Szumara

Konkurs kolęd i pastorałek

III miejsce

2.

Kamila Banasiak

Konkurs recytatorski „Oczarowani bajką”

III miejsce

 

Tomasz Pasternak

Krakusek – etap wojewódzki

Wyróżnienie

 

Justyna Turkot

Papież Jan Paweł II konkurs plastyczny

Wyróżnienie

 

3sp

 

Woktoria Machaczka

Konkurs ,,kolęd i pastorałek”

       wyróżnienie

 

sp4

 

Grzegorz Adamczyk

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalista

wyróżnienie

I miejsce

 

 

I miejsce

 

Wiktoria Czernik

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalistka

 

wyróżnienie

 

 

I miejsce

 

 

I miejsce

 

Daria Duda

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”
  • Krakowska Matematyka
  • Konkurs tematyczny "Wielcy Polacy - zasłużeni dla niepodległości Polski"

 

finalistka

wyróżnienie

I miejsce

I miejsce

 

Uczestniczka etapu rejonowy

 

Uczestniczka etapu rejonowy

 

 

 

Zuzanna Kocioł

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”
  • Gminny Konkurs Literacki „Moja mała ojczyzna”

finalistka

 

wyróżnienie

I miejsce

 

I miejsce

 

I miejsce

 

Bartosz Kordecki

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalista

 

wyróżnienie

I miejsce

 

I miejsce

 

Kamil Kramarz

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalista

 

I miejsce

I miejsce

 

 

 

Diana Marchewka

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski OCZAROWANI BAJKĄ

finalistka

 

wyróżnienie

I miejsce

 

I miejsce

 

III miejsce

 

Patrycja Nowak

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalistka

 

wyróżnienie

 

I miejsce

I miejsce

 

 

Tomasz Nowak

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXIIMałopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalista

wyróżnienie

 

I miejsce

 

I miejsce

 

 

Jarosław Okrajek

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna

finalista

I miejsce

 

 

Dominika Pachoł

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalistka

wyróżnienie

I miejsce

 

I miejsce

 

 

Jakub Porębski

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalista

wyróżnienie

I miejsce

 

 

I miejsce

 

 

Michał Przechera

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”

finalista

wyróżnienie

 

I miejsce

 

I miejsce

 

 

Magorzata Wawrzeń

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • XXII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna
  • XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2014”
  • VIII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

finalistka

wyróżnienie

I miejsce

 

I miejsce

 

III miejsce

 

Julia Wypych

  • XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
  • TESCO DLA SZKÓŁ „Talent do niemarnowania” – gazetka szkolna

finalistka

I miejsce

 

5sp

 

Kacper Słowiński

Historyczny

laureat etap woj

 

Artur Skiba

historyczny

laureat etap woj

 

Damian Wawrzeń

Historyczny

laureat

 

Natalia Szopa

„Krakus”

laureat

 

6sp

 

Małgorzata Bajołek

Małopolski Konkurs Matematyczny

Etap szkolny

Krakowska Matematyka

Etap międzyszkolny

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

Laureatka II stopnia

Konkurs wiedzy o Krakowie

Finalistka

Powiatowy Konkurs języka angielskiego

I miejsce

Przegląd małych Form Teatralnych

I miejsce

XIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży ,,Bajdurek”

I miejsce

XII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych

wyróżnienie

 

Eryk Domański

Małopolski Konkurs Matematyczny

Etap szkolny

Krakowska Matematyka

Etap międzyszkolny

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus

Laureat V stopnia

 

Piotr Konieczny

Konkurs tematyczny ,,Wielcy Polacy- zasłużeni dla niepodległości Polski”

Finalista etapu wojewódzkiego

Powiatowy Konkurs języka angielskiego

wyróżnienie

 

Weronika Kurowska, Weronika Urbaś

Przegląd małych Form Teatralnych

I miejsce

XIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży ,,Bajdurek”

I miejsce

XII Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych

I miejsce


 

 

Udział w konkursach i turniejach uczniów Szkoły Podstawowej w Radziemicach 2012/2013


 

Imię i nazwisko

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

Zuzanna Mazurek

Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce

Izabela Szopa

Zuzanna Mazurek

,,Konkurs Rozśpiewane Przedszkolaki’’

Wyróżnienie

Blanka Grzesiowska

,,Konkurs Kolęd i Pastorałek’’

I-miejsce

Magdalena Pasternak

,,Konkurs Rozśpiewane Przedszkolaki’’

III-miejsce

Emilia Słowińska

Konkurs Kolęd i Pastorałek

wyróżnienie

Wiktoria Machaczka

Jacek Malara

Konkurs Recytatorski ,,

Twórczość J. Tuwima”

2 miejsce

3 miejsce

Roksana Szumara

Konkurs kolęd i pastorałek

II miejsce

Tomasz Pasternak

Oczarowani bajką

Wyróżnienie

Roksana Szumara

Konkurs twórczości J. Tuwima

IV miejsce

Julia Włodarczyk

Konkurs twórczości J. Tuwima

wyróżnienie

M. Bajołek

Konkurs Matematyczny ,,Oxford”

Etap szkolny

Eryk Domański

Konkurs Matematyczny ,,Oxford’’

Etap szkolny

Małgorzata Bajołek

Zawody sportowe- biegi

Etap rejonowy

Eryk Domański

Zawody sportowe- biegi

Etap rejonowy

Jakub Łakomy

Zawody sportowe- biegi

Etap powiatowy

Małgorzata Bajołek

Najładniejszy Stroik Świąteczny

I miejsce- et. szkolny

Katarzyna Kozera

Izabella Rolek Agnieszka Janik Julia Wilk

I miejsce w Grze miejskiej „Śladami historii – Tadeusz Kościuszko

w Krakowie” dla uczniów klas VI szkół podstawowych województwa

małopolskiego w roku szkolnym 2012/2013

I miejsce – etap wojewódzki

Natalia Pachoł

Finalistka (wyróżnienie) - I edycji międzyszkolnego konkursu wiedzy o Krakowie "Krakus"

Finalistka (wyróżnienie) - etap wojewódzki

Krzysztof Łokas

Olimpiada matematyczna. Archimedes. Plus

Udział

Marcin Śliwa

Powiatowe Biegi Przełajowe

I miejsce

Weronika Pluta

Powiatowy Konkurs Kolęd

II miejsce

Koło Teatralne Klas I-II Szkoły Podstawowej

Małopolski Przegląd Teatralny

III – etap wojewódzki

Koło Teatralne Klas IV-VI Szkoły Podstawowej

Gminny Przegląd Teatralny Bajkowisko

Małopolski Przegląd Teatralny Bajdurek

I – miejsce

Udział – etap powiatowy

 




 

 

2010/2011

I miejsce dla Natalii Pachoł, Aleksandry Sosnowskiej, Katarzyny Kocioł w Gminnym Konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" 2011

I miejsce dla Katarzyny Kocioł w Rejonowym Konkursie Recytatorskim w MCK w Proszowicach 2011

II miejsce dla Pauliny Koniecznej w Gminnym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2011

III miejsce dla Anny Wawrzeń w Gminnym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2011

V miejsce dla Szkoły Podstawowej w Radziemicach (Beata Krzywonos, Karolina Wilk, Paulina Konieczna) w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Tadeusz Kościuszki - 2011

I miejsce dla Patryka Nowakowskiego w Powiatowych Biegach Przełajowych w Proszowicach 2011


2009/2010

Udział Beaty Krzywonos i Aleksandry Sosnowskiej w etapie rejonowym Konkursu Biblijnego 2010

I miejsce dla Aleksandry Sosnowskiej, Anny Wawrzeń, Bartosza Tondosa w Gminnym Konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" 2010

II miejsce dla Aleksandry Sosnowskiej, Anny Wawrzeń, Bartosza Tondosa w Powiatowym Konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" 2010

II miejsce dla Pauliny Łakomy, Karoliny Płaszewskiej, Anny Wawrzeń w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Tadeusz Kościuszki 2010

I miejsce dla Pauliny Łakomy w Wojewódzkim Konkursie "Tadeusz Kościuszko - żołnierz wolności" 2010

II miejsce dla Karoliny Płaszewskiej w Wojewódzkim Konkursie "Tadeusz Kościuszko - żołnierz wolności" 2010

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Bajkowisko" 2010

I miejsce dla Izabeli Przechera w Gminnym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2010

I miejsce dla Izabeli Przechera w Powiatowym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2010

Udział Izabeli Przechera w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Strażackiej 2010

II miejsce dla Izabeli Przechera w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans w Krakowie - Kraków, 2010

Wyróżnienie dla Bartosza Tondosa w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans w Krakowie - Kraków, 2010

Wyróżnienie dla Arkadiusza Kozery w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans w Krakowie - Kraków, 2010

Wyróżnienie dla Adama Halamy w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans w Krakowie - Kraków, 2010

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Losy bliskich, losy dalekich..." - Izabela Przechera 2010


2008/2009

I miejsce dla Izabeli Przechera w Gminnym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2009

I miejsce dla Izabeli Przechera w Powiatowym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2009

Udział Izabeli Przechera w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Strażackiej 2009

I miejsce w Gminnym Konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" 2009


2007/2008

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Bajkowisko" 2008

II miejsce w XII Przeglądzie inscenizacji Teatralnych "Baśnie i legendy świata" 2008

I miejsce dla Izabeli Przechera w Gminnym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2008

II miejsce dla Tomasza Nowaka w Gminnym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2008

I miejsce dla Tomasza Nowaka w Powiatowym Konkursie Wiedzy Strażackiej 2008

Udział Tomasza Nowaka w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Strażackiej 2008

II miejsce w XII Wojewódzkim Przeglądzie Inscenizacji Teatralnych 2008

II miejsce dla Anny Horzowskiej i Sylwii Łakomy w Powiatowym Przeglądzie Teatralnym 2008

II miejsce dla Anny Horzowskiej i Piotra Kozaka w Powiatowym Konkursie Recytatorskim, 2008

I miejsce w Gminnym Konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" 2008

IV miejsce dla Sylwii Łakomy w Małopolskim Konkursie Humanistycznym


2006/2007

III miejsce dla Sylwii Łakomy w Rejonowym Konkursie Recytatorskim w MCK w Proszowicach 2007

III miejsce dla Anny Horzowskiej w Rejonowym Konkursie Recytatorskim "Oczarowani Bajką" w MCK w Proszowicach 2007

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Bajkowisko" 2007

I miejsce w Gminnym Konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" 2007

II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans W Krakowie - Kraków, 2007

III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans W Krakowie - Kraków, 2007

III miejsce oraz nagroda publiczności w Małopolskich Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych w Krakowie 2007

Laureat II stopnia Konkursu "Oxford" 2007 - Dawid Duniec 2007

III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych Proszowice 2007

III miejsce w V Kościuszkowskim Turnieju Piłki Nożnej Racławice 2007


2005/2006

Udział Magdaleny Szopa w Rejonowym Konkursie Humanistycznym 2006

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Bajkowisko" 2006

I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans W Krakowie - Kraków, 2006

III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans W Krakowie - Kraków, 2006

I miejsce w Gminnym Konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" 2006


2004/2005

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Bajkowisko" 2005

I miejsce w Konkursie powiatowym "Mała Scena Pana Andersena" 2005

I miejsce w Gminnym Konkursie "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego" 2005

II miejsce dla Szkoły w Turnieju Tańca Towarzyskiego w Krakowie 2005

II miejsce dla Patryka Nowaka w Rejonowym Konkursie Recytatorskim w MCK w Proszowicach 2005


2003/2004

I miejsce w Gminnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Bajkowisko" za przedstawienia "Calineczka" i "Królewna Śnieżka" 2004

I miejsce dla Anny Będkowskiej w kategorii - najlepsza kreacja aktorska - w Gminnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Bajkowisko"2004

II miejsce w Konkursie "Życie i Twórczość S. Wyspiańskiego i T. Mechofera 2004

III miejsce w Konkursie "Życie i Twórczość S. Wyspiańskiego i T. Mechofera 2004


2002/2003

IV miejsce dla Anny Będkowskiej w IV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności T. Kościuszki - Racławice 17 05 2003

I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Radziemicach w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Tadeusz Kościuszki - Racławice 17 05 2003

I miejsce dla Mateusza Antosa w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy "Gotyk w Krakowie" - 24 04 2003

II miejsce dla Anny Będkowskiej w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans W Krakowie - Kraków, 24 04 2003

Wyróżnienie dla Przemysława Gwoździa, Michała Krzywonosa, Kamila Sosnowskiego, Adriana Sosnowskiego w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Renesans w Krakowie - Kraków, 24 04 2003


2001/2002

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej - Proszowice, 13 03 2002

II miejsce dla Marioli Przechery w finale Diecezjalnej Olimpiady Biblijnej Przypowieści Pana Jezusa w Ewangeliach synoptycznych w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej-Kielce, 06 04 2002

Wyróżnienie dla Beaty Jantos w finale Diecezjalnej Olimpiady Biblijnej Przypowieści Pana Jezusa w Ewangeliach synoptycznych w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej- Kielce, 06 04 2002

Udział w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Tadeusza Kościuszki - Racławice, 18 05 2002

Wyróżnienie dla Patryka Nowaka w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Legendy Jurajskie Szukając Pawiego Pióra - Kraków, 11 2002

Wyróżnienie dla Macieja Kubika w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Legendy Jurajskie Szukając Pawiego Pióra - Kraków, 11 2002

III miejsce dla Tomasza Wilka w Konkursie Fotograficznym Moja Mała Ojczyzna - Piotrkowice Małe , 20 05 2002

I miejsce dla Karoliny Tondos w turnieju wiedzy Renesans W Krakowie- Kraków, 24 04 2002

III miejsce dla Damiana Nowakowskiego w Konkursie Fotograficznym Moja Mała Ojczyzna - Piotrkowice Małe, 20 05 2002

Nagroda dla Julii Rydzewskiej w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Legendy Jurajskie Szukając Pawiego Pióra - Kraków, 11 2002

Wyróżnienie dla Anny Będkowskiej za udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. H. Morstina w Proszowicach


2000/2001

Udział w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Tadeusza Kościuszki - Racławice, 15 05 2001


1998/1999

III miejsce dla Joanny Będkowskiej w IV Konkursie Biblijnym - Kielce, 22 04 1999