PDF Drukuj Email

 

Udział w konkursach i turniejach uczniów w roku szkolnym 2014/2015

1 gim

 

Koło teatralne

XXIX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Bajdurek.

finaliści

 

Koło teatralne

II Festiwal Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. F. Dulskiego.

laureaci

 

Koło teatralne

XV Małopolskie Spotkania Teatrów Gimnazjalnych.

Laureaci III nagrody

 

Agnieszka Janik

Konkurs tematyczny „ Stulecie czynu legionowego – drogi do niepodległości 1863 – 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca.” dla uczniów gimnazjum woj. małopolskiego w roku szkolnym 2013/2014.

laureatka

 

Izabella Rolek

Olimpiada Wiedzy „Archimedes Plus”- IV stopień

Laureatka

Ogólnopolski Konkurs Filmowego „Młodzi o łupkach”

Finalistka

Nagroda indywidualna za scenariusz spektaklu „Szkice z dzieciństwa moich pradziadków”, w XV Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych

 

6

Julia Wilk

Nagroda indywidualna za scenariusz spektaklu „Szkice z dzieciństwa moich pradziadków”, w XV Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych

 

 

2 gim

 

Katarzyna Kocioł

Powiatowy Konkurs Recytatorski im A.Morstina

finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”; laureatka II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureatka XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych;

II m

 

Piotr Kutela

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski im A.Morstina

finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”; laureatka II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureatka XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych;

Wojewódzki Konkurs Recytatorski im A.Bursy

 
 

Bartosz Śliwa

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”; finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”;

II m

 

Patryk Łakomy

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowejł finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”;

II m

 

Bartosz Śliwa

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

III m

 

Marcin Śliwa

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

III m

 

Paweł Łokas

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

III m

 

Paweł Pabiańczyk

Paulina Wawrzeń

Natalia Włudarz

Olaf Tasak

Klaudia Mazurek

finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”; laureatka II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureatka XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych

 

 

3a gim

 

A. Banasiak

finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”; finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”; laureatka II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureatka XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych;

 

 
 

Dorota Czyżewska

finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 
 

Adrian Duniec

finalista ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 
 

Dawid Duraj

finalista ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 
 

Damian Łakomy

finalista XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK; laureat II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureat XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych; finalista ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 
 

Paulina Łakomy

finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla Gimnazjalistów; finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK; laureatka II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureatka XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych; finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 

 
 

Adam Nowak

finalista ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”; II miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Siatkowej;

 
 

Klaudia Nowak

laureatka II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureatka XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych; finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”; wolontariat szkolny – pomoc w nauce, WOŚP, szkolna grupa wokalna; I miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim im. L. H. Morstina;

 

 
 

Karolina Pachoł

finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 
 

Klaudia Pater

finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 
 

Karolina Płaszewska

finalistka wojewódzkiego konkursu „Zachować dla przyszłych pokoleń – poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski” w roku szkolnym 2013/2014;

finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK; laureatka II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureatka XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych; laureatka nagrody indywidualnej za najlepszą kreację aktorską w XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych; finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 

 
 

Aleksandra Sosnowska

finalistka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK; laureatka II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego; laureatka XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych; finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 

 
 

Izabela Włudarz

finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 
 

Sylwia Zaręba

finalistka ogólnopolskiego konkursu „Winiary – żyj smacznie i zdrowo”;

 

 

3b Gim

 

Justyna Janik

Konkurs chemiczny - etap szkolny, konkurs matematyczny - Archimedes.Plus

 
 

Aleksandra Juśko

konkurs matematyczny - Archimedes.Plus

 
 

Paulina Konieczny

Finalistka Konkursu "Zachować dla przyszłych pokoleń - szukamy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski" dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2013/2014.

 
 

Beata Krzywonos

Konkurs chemiczny- etap szkolny Laureatka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Bajdurek.

Laureat II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego.

Laureat 3-go miejsca XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych.

Finalistka Konkursu "Zachować dla przyszłych pokoleń - szukamy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski" dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2013/2014.

 
 

Anna Wawrzeń

Konkurs polonistyczny - etap szkolny,

konkurs j. angielskiego - etap szkolny,

Laureatka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Bajdurek.

Laureat II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego.

Laureat 3-go miejsca XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych.

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu w ramach programu edukacyjnego Winiary - "Żyj smacznie i zdrowo" w kategorii film społeczny.

II miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznych w Koszycach - powiat.

I miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Koszycach - powiat.

Wyróżnienie w Finale wojewódzkim Talenty Małopolskie.

 
 

Grzegorz Wawrzeń

konkurs matematyczny - Archimedes. Plus

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej - r. szk. 2013/2014.

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej - r. szk. 2013/2014.

 
 

Karolina Wilk

konkurs matematyczny - Archimedes. Plus

Finalistka Konkursu "Zachować dla przyszłych pokoleń - szukamy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski" dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2013/2014.

 
 

Żaneta Anioł

Laureatka XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Bajdurek.

Laureat II Festiwalu Teatrów Szkolnych Polski Południowej im. Felicjana Dulskiego.

Laureat 3-go miejsca XV Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych.

II miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Koszycach -powiat.

I miejsce w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Proszowicach - powiat.

Laureat Talentów Małopolski w Powiecie.

 
 

Patryk Nowakowski

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej - r. szk. 2013/2014.

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej - r. szk. 2013/2014.

 

 

 

 

 

Udział w konkursach i turniejach uczniów w roku szkolnym 2012/2013


 

 

Paulina Łakomy

Etap wojewódzki konkursu historycznego „Losy Bliskich i Losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989”

Laureat - etap wojewódzki

Konkurs historyczny „Zachować dla przyszłych pokoleń – poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski”

Laureat - etap wojewódzki

Konkurs recytatorski im. L. H. Morstina

III miejsce

Konkurs fotograficzny „A to Polska właśnie. Symbole narodowe w przestrzeni publicznej”

Udział

Konkurs fotograficzny „Wiosna, ach to ty”

Udział

Przedmiotowy konkurs języka polskiego

Etap rejonowy

Konkurs fotograficzno – literacki „Regionalne kapliczki w obiektywie”

udział

Klaudia Nowak

Etap wojewódzki konkursu historycznego „Losy Bliskich i Losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989”

Etap wojewódzki

Konkurs historyczny „Zachować dla przyszłych pokoleń – poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski”

Laureat - etap wojewódzki

Konkurs recytatorski im. L. H. Morstina

wyróżnienie

Przegląd teatralny „Bajdurek”

Przegląd teatralny „Bajdurek”

I miejsce etap powiatowy

Etap wojewódzki – finalistka

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Słowa „Mój Kraków”.

Finalistka – etap wojewódzki

Aleksandra Sosnowska

Konkurs historyczny „Zachować dla przyszłych pokoleń – poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski”

Laureat – etap wojewódzki

Karolina Płaszewska

Konkurs historyczny „Zachować dla przyszłych pokoleń – poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski”

Laureat – etap wojewódzki

Przedmiotowy konkurs języka angielskiego

Etap szkolny

Paulina Konieczna

III Edycja Konkursu pt. "Zachować dla przyszłych pokoleń - poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski"

III miejsce – etap wojewódzki

Beata Krzywonos

III Edycja Konkursu pt. "Zachować dla przyszłych pokoleń - poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski"

III miejsce – etap wojewódzki

Karolina Wilk

III Edycja Konkursu pt. "Zachować dla przyszłych pokoleń - poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski"

III miejsce – etap wojewódzki

Patryk Nowakowski

1. Biegi powiatowe;

2. Turniej piłki nożnej - powiat

1. III miejsce;

2. II i III miejsce

Szymon Sikora

Turniej piłki nożnej - powiat

II i III miejsce

Grzegorz Wawrzeń

Turniej piłki nożnej - powiat

II i III miejsce

Bartosz Tondos

Małopolski Konkurs Informatyczny

Małopolski Konkurs Matematyczny

Małopolski Konkurs Chemiczny

finalista – etap wojewódzki

etap rejonowy

etap rejonowy

Magdalena Michalska

Małopolski Konkurs Biologiczny

etap rejonowy

Magdalena Kita

IV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989”

finalistka etapu wojewódzkiego

Krzysztof Nowak

Powiatowe Biegi Przełajowe

III miejsce etap powiatowy

Arkadiusz Kozera

Oxford Matematyczny

Etap ogólnopolski

Adam Halama

Oxford Matematyczny

Etap ogólnopolski

Izabela Przechera

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Małopolski Konkurs Plastyczny Centrum Kultury im. Jordana w Krakowie

I miejsce –etap ogólnopolski

II miejsce – etap wojewódzki

Koło Teatralne Gimnazjum

Małopolski Przegląd Teatralny Bajdurek

I miejsce – etap powiatowy

Finalista – etap wojewódzki

Karolina Wilk

Izabela Rolek

Marcin Śliwa

Powiatowe Biegi Przełajowe

III miejsce

V miejsce

II miejsce

Sylwia Zaręba

Powiatowy Turniej Lekkoatletyczny – skok w dal

II miejsce

Bartosz Tondos

Magdalena Michalska

Izabela Przechera

Paulina Łakomy

Małopolski Fundusz Stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Stypendium naukowe – 6 000 zł

 




 

 

Udział w konkursach i turniejach uczniów w roku szkolnym 2011/2012


 

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012

Adam Halama, Anna Golara, Patryk Karwat, Arkadiusz Kozera, Iwona Konieczna

udział w etapie szkolnym


 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012

Iwona Konieczna, Bartosz Tondos

udział w etapie szkolnym


 

 

Małopolski Konkurs z Biologii dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012

Anna Golara

finalistka etapu wojewódzkiego


 

 

Małopolski Konkurs z Informatyki dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012

Bartosz Tondos

finalista etapu wojewódzkiego


 

 

Małopolski Konkurs z Historii dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2011/2012

Anna Golara, Arkadiusz Kozera, Adam Halama, Iwona Konieczna, Izabela Przechera, Magdalena Michalska,

udział w etapie szkolnym


 

 

Konkurs "O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski - żołnierze wolności"

Anna Golara, Justyna Janik, Iwona Konieczna, Paulina Konieczna, Paulina Łakomy, Magdalena Michalska, Karolina Płaszewska, Izabela Przechera, Bogdan Sachaj, Anna Wawrzeń, Karolina Wilk,

udział w etapie szkolnym

Justyna Janik, Iwona Konieczna, Paulina Konieczna, Paulina Łakomy, Magdalena Michalska, Karolina Płaszewska, Izabela Przechera, Anna Wawrzeń,

udział w etapie rejonowym

Iwona Konieczna (laureatka), Paulina Łakomy (laureatka), Magdalena Michalska (laureatka), Izabela Przechera (laureatka),

laureaci w etapie wojewódzkim


 

 

II Edycja Konkursu pt. "Zachować dla przyszłych pokoleń - poszukujemy miejsc związanych z walką o niepodległość Polski" organizowany przez MUZEUM ARMII KRAJOWEJ im. Generała Emila Fieldorfa - Nila w Krakowie

Nowak Klaudia, Sosnowska Aleksandra, Płaszewska Karolina, Łakomy Paulina

Krzywonos Beata, Wilk Karolina, Konieczna Paulina,

laureatki etapu wojewódzkiego


 

 

Ogólnopolski Konkurs Tematyczny Losy Bliskich i losy Dalekich - Życie Polaków w latach 1914 – 1989 w roku szkolnym 2011/2012 organizowany pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego

Magdalena Kita

finalistka etapu wojewódzkiego


 

 

Oxford plus – konkurs matematyczny

Michał Grzegorczuk, Adam Halama, Patryk Karwat, Kamil Smulczynski, Bartosz Tondos,

udział w etapie ogólnopolskim


 

 

Małopolskie Mistrzostwa w Łamigłówkach Logicznych

Adam Halama, Arkadiusz Kozera, Izabela Przechera, Bartosz Tondos,

udział w etapie wojewódzkim


 

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe zorganizowane ku czci generała Bolesława Nieczui - Ostrowskiego w 66 rocznicę Utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej – udział w etapie powiatowym - 20 uczniów


 

Drużynowe powiatowe biegi przełajowe

Anna Michalska, Patryk Nowakowski Karolina Wilk

I miejsce


 

 

Powiatowe biegi przełajowe

Adam Nowak

III miejsce


 

 

Turniej piłki nożnej z okazji święta niepodległości

12 uczniów